סיפורי הצלחה

כשאני בונה את תהליך האילוף, אני חושב על האופן שבו הייתי רוצה שיתייחסו אלי בתור לקוח ועל הציפיות שלי לו הייתי פונה בעצמי לסיוע בתחום אילוף הכלבים. כמאלף כלבים מקצועי, אני מקפיד לשלב שירות מסור ברמה הגבוהה ביותר עם יחס בינאישי חם כלפי לקוחותיי, שעם חלקם אף נוצרים יחסי ידידות לטווח הארוך.

בכדי לעזור לכם לקבל את החלטה הטובה ביותר בנוגע לאילוף כלבכם, אשמח לספק לכם את פרטי הקשר של לקוחות מרוצים איתם עבדתי בעבר. התייעצות עם מי שכבר עברו תהליך כזה, ויוכלו לספר לכם על תהליך העבודה מן הצד שלהם, חשובה ומומלצת בעיני. לחילופין, תוכלו לקרוא כאן סיפורי הצלחה והמלצות של בעלי כלבים מרוצים שעברו איתי תהליך אילוף מוצלח ובעל תוצאות לטווח הארוך.

לקוחות ממליצים

"למתי שלום רב, אנחנו מכירים זמן רב וסופי ופאקו מתגעגעים אליך. סופי עברה שני סבבי אילוף שבזכותם אפשר לצאת אתה החוצה ולחיות בבית בכיף. פאקו הקטן סבל ממשבר כשהנכדה נולדה ובזכות האילוף וההדרכה היא היום מאכילה אותו והוא שוכב על הגב ומתמסר לה. כולנו מאוד מרוצים. היה שווה כל פרוטה ומאמץ. מומלץ בחום."
אביבה באומל
"שלום מתי, רוצה להודות לך על האילוף של ריקו. ריקו הוא כלב הסקי סיבירי בן שנתיים, שובב גדול ובעל נטיה לבריחה בכל הזדמנות. למזלנו, הופננו אליך. אתה באופן מקצועי, חוללת שינוי מרחיק לכת בכלב. לאחר שלושה שבועות של אילוף, ריקו השתנה לטובה, וגם חיינו. הוא רגוע, אינו מפריע למנוחתנו ולמנוחת השכנים. עשית את הבלתי אפשרי מבחינתנו. תודה."
רולי מכוכב יאיר
"הגעתי אל מתי סקפטית ובעיקר חרדה לגורלו של טומי, הקוואליר החמוד שלי. אחרי לא מעט פגישות יעוץ והתחלה של תהליכי אילוף בכל מיני מקומות כבר הייתי מותשת ומיואשת. אבל משיחת הטלפון הראשונה הייתה לי הרגשה טובה שאף אחד אחר לא הצליח לתת לי קודם, הרגשתי שיש פה אדם מקצועי, ומעבר למקצועיות מדובר בבן אדם טוב שאוהב כלבים באמת. עם הרבה הומור אבל גם קשיחות מתי הצליח לחולל שינוי בטומי ולא פחות חשוב גם בי (כמו שמתי אומר, האילוף הוא לכלב אבל קודם כל לבעלים שלו). מתי החזיר לי את טומי ממושמע להפליא, ביחד עם ארגז כלים שישמש אותי להמשך התהליך וכמובן תוך כדי עזרה והמשך הנחיות במידת הצורך. בתור לקוחה מרוצה אני ממליצה בחום על מתי, לכל בעלי הכלבים שאוהבים את הכלבים שלהם ודואגים להם כמו שאני דאגתי לטומי."
איילה דוידוביץ'
"אנו רוצים להודות למתי ולהמליץ בחום על אילוף הכלבים. מתי מלווה אותנו כבר 6 שנים. זה התחיל כשהבאנו את אומה, כלבת פקינז, קטנה חמודה ושובבה, שרבים יגידו שאי אפשר לאלף כלבה מסוג זה. אחרי שלושה שבועות של טירונות אצל מתי יצאה לנו כלבה חיילת ומאושרת, זכינו בחיים קלים יותר. בנוסף לשלושת השבועות מתי ליווה אותנו בביתנו וכמובן היה זמין לכל שאלה בכל עניין. לכן, לאחר מעבר למדינה באפריקה וההבנה שיש לנו צורך בכלב שמירה, היה לנו ברור שמצלצלים למתי. מתי, בנוסף ליעוץ על סוג הכלב והיו בקשות גדולות (כלב מפחיד במראהו, וטוב עם משפחה וילדים) מתי עזר – רכש, אילף, שילח והגיע כל הדרך אלינו על מנת ללמד ולאלף את הכלבים ואותנו כמשפחה. לדרך תמיד יש עליות וירידות ובבית עם שני כלבי ענק, כלבה קטנה, חתול, שני ילדים וזוג עם אורח חיים קצת שונה, ובכל זאת מתי תמיד לצידנו עם המון סבלנות ואמת בפרצוף. מאז היו המלטות, קשיים, החלטות וקריאה לעזרה של מתי ומתי תמיד מגיע. תמיד זמין. ולנו יש חיים הרבה יותר פשוטים עם כלבים ממושמעים."
מיכל רויטמן
I adopted my dog a year ago, when she was two years old, from a dog shelter. They said she came from the desert, and she came with a lot of trauma and problems. After being with Mati in his pension she no longer pees and does kaki in the house. This was a big step forward, since she did so for nearly a whole year with me. He also trained her to perform all the popular commands, including sit, heal, lay down etc. Mati has the ability to connect in a special way with the dog and finds creative solutions to sometimes difficult problems. I highly recommend him.
Noa Bachar
"אני רוצה להגיד תודה רבה מכל הלב. לפני שהכרתי אותך קאי היה כלב שכל טיול איתו היה פשוט אימון כוח רציני בשבילי כל הטיול הוא פשוט מוביל ומושך היה פשוט בלתי נסבל איך שהבית היה נפתח הוא היה רץ החוצה לחצר ואני רוצה להגיד לך שאחרי האילוף שלך זה לא אותו כלב אין יותר למשוך אין יותר לרוץ החוצה אין יותר להשתולל בבית או לקפוץ על אנשים בקיצור עבודה מדהימה! תודה רבה בן וקאי"
בן מנתניה
"מתי היקר, הגעת אלינו והכנסת בטחון גדול גם לנו וגם ללואי הכלב! לואי כלב מסוג שיצו היה תוקפני במיוחד בעל הפרעות התנהגות קשות כנראה עבר התעללות לפני שנכנס לחיינו, היה נושך את הבנות ותוקף כל מה שעובר על ידו לא ממושמע בעליל עולה על ספות ועשה מה שחשקה נפשו כמובן שעבר כמה מאלפים שלא הניבו תוצאות ושהתייאשנו… החלטנו לתת הזדמנות אחרונה ואז אתה הגעת …. הרגעת , כיוונת והחזרת את לואי חייל! צייתן, ממושמע ,ומאושר תודה לך מתי על הכל אתה מספר 1 אין ספק שאם אתם צריכים אילוף לכלב שלכם זה האיש!."
משפחת גוטמן מכפר סבא
"מתי יקר, הגענו אלייך עם אפולו לאחר שקיבלנו המלצות. את אפולו אימצנו ומייד הבנו שלא מדובר בכלב רגיל אלא בשילוב של כלב נאמן , שמח ועם המון אנרגיות שזקוק לאילוף כדי נוכל לחיות כולנו יחד. כבר אחרי המפגש הראשון הבנתי שאת האילוף אני עובר לא פחות מאשר אפולו… עשית זאת בסבלנות , מקצועיות והתוצאות לא איחרו להגיע. אפולו הגיב בצורה חיובית ובמהרה. פתחנו שלושתנו שפה משותפת , תאמנו ציפיות ואפולו סיפק את הסחורה. פעם ראשונה שאני משתתף באילוף וממש נהנה מכל רגע. תודה רבה בהחלט נמשיך לעבוד גם בעתיד."
אדם ארביב
המאלף מספר אחת!!! פשוט הציל לנו את הכלב והבית כשחשבנו שכבר אין תקווה. טיפל בנו במסירות, מקצועיות והמון רגש. ממליץ בחום על מתי, באחריות.
אורן חיון
מתי היקר! לפני כמה חודשים הגיע אלינו כתם. מלא שובבות ושמחת חיים… כמו כל התחלה ההתחלה היתה לא פשוטה (בכלל!). תודה לך שעזרת לנו לעשות סדר בבלאגן… עכשיו כתם רגוע, שמח ונעים להיות בחברתו. תודה רבה רבה!
יפעת ישוב קדומים
לפני חצי שנה התאספה למשפחתינו גורת פיטבול בנוסף לכלבת פיטבול נוספת שכבר חיה איתנו מספר שנים. שתי הכלבות הפכו ללהקה ויחד עם הרבה שמחה ואהבה נוצרו גם בעיות חדשות. הן הפכו את הבית, הרסו חפצים ונתנו רגע מנוחה. כל העניין הפך לעסק מאוד מטריד ואינטנסיבי. כבר אחרי כמה דקות של הכרות עם נתי הכלבות היו במצב קשב ובמקום מצב ההטרדה שהיו בו לפני כן. זה היה כקסם שכל כך היינו זקוקים לו בבית. אחרי 3 מפגשים הכלבות צייתו לפקודות בסיסיות ובטחונן העצמי התחזק. הן הפכו ממציקות ותלותיות לעצמאיות , רגועות ובטוחות בעצמן יותר. ממפגש למפגש המשמעת וההקשבה של הכלבות רק התחזקה והשתפרה. כבר לא חששתי לצאת עם שתיהן יחד לרחוב. התנהגותן הפכה לצפויה ונשלטת. התחלנו להנות מהזמן שלנו יחד עם הכלבות והן כל כך אוהבות את משחקי החיזוק שמתי לימד אותי. תודה רבה מתי, בזכותך כולנו וגם כמובן הכלבות נהנים מזמנינו המשותף ומרגישים בטוחים ורגועים.
טניה קרית אונו
את מתי הכרתי לפני כשש שנים בהמלצתו של הוטרינר שלנו ואחרי שהכלב שלנו נשך את בני בן השנה הכלב היה אסון מהלך ונשך כל אדם שנכנס אלינו הביתה, אחרי נשיכת בני התינוק כל המשפחה התעקשו שנמסור את הכלב ולא האמינו שאפשר לאלף כלב בן 7 שנים. מתי לקח אותו לאילוף ל3 שבועות והחזיר לנו כלב אחר, ממושמע, רגוע ובעיקר לא נושך והכלב חי לו בשיבה טובה. לפני מספר שבועות אימצנו כלב בן 6 שננטש על ידי בעליו. כלב שחי מספר שנים ברחובות ולמד לשרוד ולהגן על עצמו (שזה אומר שעל כל הרגשת איום הכלב נכנס למגננה ותוקף) אישתי ישר אמרה שנתקשר למתי ואני התמהמהתי עם שיחת הטלפון עד לביס הראשון. מתי הגיע ותוך הסתכלות של רבע שעה כבר הבין מה הולך. לאחר מספר קצר של מפגשים חל שינוי מהקצה לקצה בכלב. הילדים לא מפחדים לשחק איתו, הכלב ממושמע ומציית לפקודות כמו ״אליי״ ו ״לא לזוז״, הוא פחות רב עם כלבים אחרים ובעיקר הרבה הרבה יותר רגוע אחרי הנסיון עם הכלב הנוכחי הבנתי שכל כלב חייב אילוף רק בכדי לתקשר בצורה טובה יותר עם הבעלים תודה למתי
תומר ראש העין
צ׳לסי שלנו יורקשיירית בת חצי שנה , הרסה נעליים בכמויות מטורפות , רהיטים , פרטי לבוש ועוד.. לאחר טיולים ארוכים מאד של כמעט שעה היא לא הייתה עושה צרכים בחוץ ורק בבית , לא האמנו שמישהו יוכל לעזור לנו בעניין, עד שהגענו למתי ועדיין היינו סקפטיים , לאחר המפגש הראשון כבר הבנו שזה הבן אדם שיעזור לנו לחיות בנוח עם הכלבה ! הוא תמיד זמין תמיד קשוב והכי חשוב שתמיד יש לו פיתרון. שלחנו אותה לחודש ימים אליו לחווה והכלבה חזרה אלינו אותה כלבה שמחה ונמרצת אבל הפעם ממושמעת ונוחה ונעים לגדל אותה איתנו בבית !
דילן וניב מיבנה