אילוף כלבים בתנאי פנסיון

אילוף כלבים בתנאי פנסיון

נעים מאוד, אני מתי מסר, מאלף כלבים מוסמך ומקצועי כבר מעל 13 שנה.

מניסיוני כמאלף כלבים וותיק, ברוב המקרים אילוף פנסיוני הוא האפקטיבי והיעיל ביותר לכלב שלכם, האילוף שמאפשר להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
האילוף מתאים לכלבים מגיל ארבעה חודשים ומעלה.

במשך שלושה שבועות כלבכם שוהה בפנסיון כלבים איכותי ביותר ונמצא תחת השגחתי המלאה וטיפולי המסור. במשך התקופה הוא זוכה ליחס חם ואוהב וכל יום אני עובד איתו מספר פעמים.

אני מלמד אותו הרגלי משמעת נכונים ואת כל הפקודות הבסיסיות: "רגלי", "שב", "ארצה", "לא לזוז", "אליי" ו"למקום". כמו כן, אני מטפל בבעיות התנהגות כגון הרס חפצים, משיכת הרצועה, רדיפה אחרי חתולים, קפיצה על אנשים, אגרסיביות כלפיי כלבים אחרים או בני אדם, נבחנות יתר, רכושנות וחרדות.

במהלך התקופה יש לי מספיק זמן לחשוף את הכלב למגוון סיטואציות ולתרגל איתו התנהגות נכונה בכל אחת מהן.

אילוף בתנאי פנסיון מתאים לכל מיני סוגים של אנשים. לרוב האנשים אין מספיק זמן לתרגל עם הכלב כל יום ובצורה מקצועית, ולכן אילוף פנסיון הוא אידיאלי עבורם. בנוסף, אנשים שנוסעים לחופשה, יכולים להשאיר את הכלב בפנסיון ולקבל אותו מאולף כשהם חוזרים.

במהלך תקופת האילוף אני נפגש אתכם (הבעלים) פעמיים בפנסיון. במפגשים אלו אני מעביר לכם שיעור בו אני מראה לכם את התוצאות ומעניק לכם כלים באמצעותם תוכלו גם אתם להנות מהשינוי, להטמיע הרגלים נכונים, וללמוד לעבוד עם פקודות המשמעת.

בסיום האילוף אני מגיע פעם נוספת אליכם הביתה לעבוד עם הכלב בסביבה שלו ולהטמיע את כל הפקודות שלמדנו בבית שלו ושלכם.

אני זמין עבורכם במהלך כל התקופה, ובמשך חצי שנה לאחר תום האילוף, תוכלו להגיע אליי לפנסיון עם כלבכם בתיאום מראש ללא עלות, לשמר ולתרגל הרגלים נכונים.

לסיכום, אם תרצו להגיע לתוצאות הטובות ביותר עם הכלב שלכם – אילוף בתנאי פנסיון נותן את המענה.

רוצים לשמוע פרטים נוספים? צרו איתי קשר

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן